Ogrodzenia łupane JONIEC GORC de Luxe GL22

Dodane: Piątek, 14 Luty, 2020  10:55
  • Kategoria: Budowa i akcesoria / Materiały budowlane
  • Stan:Nowe
  • Cena: 19 zł

Opis oferty:

Witamy serdecznie.
W sprzedaży oferujemy ogrodzenia łupane GORC de Luxe GL22.
Ogrodzenie łupane GORC jest autorskim pomysłem firmy JONIEC wprowadzonym na rynek polski w 2003 r. Swoim wyglądem nawiązuje do kamienia - materiału stosowanego był w budownictwie od wielu lat.

Ogrodzenia betonowe GORC de Luxe GL22 mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków - tworzy to unikalną estetykę słupków i podmurówki. W składzie systemu są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki. Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Jak wskazuje nazwa systemu - jest to produkt o łupanej powierzchni. Technologia mechanicznego łupania daje naturalne i niepowtarzalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.

Element GU+GA służy do budowy słupków ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Elementy te umożliwiają budowę słupków wąskich lub szerokich. Słupki ogrodzeniowe mają łupaną powierzchnię o niepowtarzalnym wyglądzie, a krawędzie bloczków tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania.
Cena
czarny stalowy* -18,70zł
piaskowy,kremowy-19,80zł
alaska,bronzyt,getyt,piryt,onyx,vera,cytryn,
golden,lava,-21,90zł
silver* - 26,40zł

Element GM służy do budowy murków ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Elementy te umożliwiają budowę murków i podmurówek o dowolnej wysokości. Łupana powierzchnia bloczków ogrodzeniowych, uzyskana w toku produkcji, umożliwia zbudowanie ogrodzenia o niepowtarzalnym, unikatowym wyglądzie. Kolory zbliżone do natury doskonale harmonizują z każdym otoczeniem domu czy posesji.
Elementy GM sprzedawane są wyłącznie w kompletach z elementami GP (min. 2 płytki GP na 1 element GP).
Cena
czarny stalowy* -17,60zł
piaskowy,kremowy-18,70zł
alaska,bronzyt,getyt,piryt,onyx,vera,cytryn,
golden,lava-20,90zł
silver* - 25,30zł

Element GP służy do budowy murków ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Elementy te umożliwiają budowę murków i podmurówek o dowolnej wysokości. Płytka betonowa GP świetnie sprawdza się do budowy ogrodzenia w postaci muru. Łupana powierzchnia płytek ogrodzeniowych, uzyskana w toku produkcji, umożliwia zbudowanie ogrodzenia o niepowtarzalnym, unikatowym wyglądzie. Kolory zbliżone do natury doskonale harmonizują z każdym otoczeniem domu czy posesji.
Cena
czarny stalowy* -5,90zł
piaskowy,kremowy-6,40zł
alaska,bronzyt,getyt,piryt,onyx,vera,cytryn,
golden,lava-7,56zł
silver* - 7,65zł

ŁSO to element, który służy do łączenia płytek betonowych GP. Z płytek GP buduje się murki ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Elementy te umożliwiają budowę murków i podmurówek o dowolnej wysokości. Płytka betonowa GP świetnie sprawdza się do budowy ogrodzenia w postaci muru. Łupana powierzchnia płytek ogrodzeniowych, uzyskana w toku produkcji, umożliwia zbudowanie ogrodzenia o niepowtarzalnym, unikatowym wyglądzie. Kolory zbliżone do natury doskonale harmonizują z każdym otoczeniem domu czy posesji.
Cena 0,80zł

Element GU+GAM służy do budowy słupków ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Elementy te pozwalają urozmaicić kompozycję budowanego ogrodzenia. Połączenie elementu GU+GAM z tradycyjnymi elementami GU+GA daje ogromną możliwość tworzenia kompozycji architektonicznych. Słupki ogrodzeniowe mają łupaną powierzchnię o niepowtarzalnym wyglądzie, a krawędzie bloczków tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania.
Cena
czarny* -11,60zł
piryt,onyx* - 13,20zł
silver-15,80zł;

Element GMM służy do budowy murków ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Elementy te pozwalają urozmaicić kompozycję budowanego ogrodzenia. Połączenie elementu GMM z tradycyjnym elementem GM daje ogromną możliwość tworzenia kompozycji architektonicznych. Łupana powierzchnia bloczków ogrodzeniowych, uzyskana w toku produkcji, umożliwia zbudowanie ogrodzenia o niepowtarzalnym, unikatowym wyglądzie. Kolory zbliżone do natury doskonale harmonizują z każdym otoczeniem domu czy posesji.
Cena
czarny* -10,40zł
piryt,onyx* - 12,08zł
silver*-14,50zł

* kolor na zamówienie
OFERUJEMY POMIAR ORAZ MONTAŻ U KLIENTA.
Istnieje możliwość transportu do klienta cena jest ustalana indywidualnie przy zamówieniu
Zapraszamy do zakupów przy ulicy Bieckiej 102b (na przeciwko stacji paliw BP) oraz przy ulicy Kościuszki 94 w Gorlicach
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gorlice
Na Lento.pl od 11 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń